בניית בתי אריזה – מפעל מצות קוממיות

חי עוצמה בע״מ


בניית בתי אריזה – מפעל מצות קוממיות - סירטון הסברה

בסירטון זה, תוכלו לזהות את השלבים הראשוניים בבניית שני בתי האריזה למפעל מצות שמורות במושב קוממיות. השטח הרחב במיוחד של 3,000 מ"ר ישמש כבסיס לבנייה והשטח הבנוי של 1,200 מ"ר יהיה המקום בו יתבצעו כל התהליכים החשובים לייצור מצות ברמה הגבוהה ביותר.

להשארת פרטים

הפיתרון שלנו

ליווי וביצוע כל הפרויקט החל מקבלת השטח ועד מסירת מפתח ללקוח הכולל בניית המבנים, אספקה כלים סניטרים, הקמת המבנים ועד מסירת מפתח וקבלת טופס 4.

הסבר על הפרויקט

במסגרת מעמדנו כחברת בנייה מובילה, גאים לציין את הפרויקט המרשים והחשוב שממתין במושב קוממיות - בניית שנבניית שני בתי אריזה למפעל למצות שמורות - מושב קוממיות בניה החל מקבלת השטח ועד מסירת מפתח ללקוח.

שטח מגרש - 3,000 מ״ר
שטח בנוי - 1,200 מ״ר

פרטים על הפרויקט

תאריך התחלה 05/2023
תאריך סיום 05/2024
לקוח עסקי
קטגוריית פרויקט פרויקטים בשלד וגמר
אדריכלות איתמר בר און
מהנדס שמעון ברק
אנחנו, בחי עוצמה, מתמחים בהקמת ובניית פרויקטים בניה ותשתיות, ואנו גאים להציע ללקוחותינו פתרונות מתקדמים ויצירתיים בתחום הבנייה. עם שנות נסיון רבות בתחום, הצלחנו לבנות תיק עבודות מרשים שמצביע על היכולת המקצועית והידע העשיר של צוות המומחים שלנו.
החזון שמנחה אותנו הוא להשאיר חותם חיובי על התחום ולהיות החברה המובילה בתחום הבנייה והתשתיות בארץ. אנחנו מאמינים שבניית תשתיות מתקדמות היא היסוד לקידום החברה וליצירת עתיד מתקדם ומצוין. בכל פרויקט שלנו, אנחנו מתמקדים בשילוב של חדשנות ומודרניות עם התחשבות רבה באחריות סביבתית ותחזוקה לטווח הארוך.

צור קשר

כתובת: היצירה 21, רחובות נייד: 97250-530-5003+ דוא״ל:hy.ozma@gmail.com אתר:http://hy-ozma-Ltd.com
© 2023 - כל הזכויות שמורות ל- Codealuck - בניה ופיתוח אתרים